Ky është i riu që vdiq në Sarandë, makina u përmbys dhe doli jashtë rruge

by author

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Sarandë gjatë natës.

Advertisements

Makina që drejtohej nga 34-vjeçari Arlind Qendro është përplasur me bordurën dhe ka dalë nga rruga.

Advertisements

Si pasojë e aksidentit, i riu nga Saranda, i cili ndodhej i vetëm në automjet, ka humbur jetën.

TË NGJASHME