Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, ja çfarë po ndodh me monedhat e tjera

by author

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93.6 lekë dhe do shitet me 94.7 lekë.

Advertisements

Monedha evropiane euro do blihet me 101.2 lekë dhe do shitet me 102 lekë,

Advertisements

ndërsa franga zvicerane do blihet me 106.8 lekë dhe do shitet me 108.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 118 lekë dhe do të shitet me 119.2 lekë.

TË NGJASHME