Mikesha e ngushtë e Donaldit mbështet publikisht Bora Zemanin, gjesti i Beniadës shkakton ‘furtunë’ në rrjet

by author

Beniada Nishani ka treguar së fundmi mbështetjen e saj ndaj Bora Zemanit në rrjetet sociale.

Advertisements

Advertisements

Moderatorja së fundmi i është bashkuar Arbër Hajdarit në një kauzë bamirësie për të ndihmuar një vogëlushe 6-vjeçare e cila vuan nga një leuçemi e rrallë.

Bora e ka takuar atë në spital duke i bërë disa dhurata teksa u ka bërë thirrje të gjithëve që të kontribuojnë financiarisht.

Kjo video së fundmi është shpërndarë në Instastory edhe nga Beniada e cila ka treguar kështu mbështetjen dhe vlerësimin e saj ndaj Borës.

TË NGJASHME