Nisin sh*rret/ Egla Ceno kapet me Julian Dedën: Nuk do shohim ty me mbathje…(Video)

by author

Kanë nisur që natën e parë debatet mes banorëve në shtëpinë e BBVip. Aktorja Egla Ceno i ka kërkuar Julian Dedës që të mos vishet në dhomën ku qëndrojnë dhe gocat, gjë e cila është kundërshtuar nga aktori.

Advertisements

Edhe gjatë natës Egla është përplasur me Julin për mënyrën se si ky komunikon dhe i kthen përgjigje asaj.

Advertisements

Dy aktorë kanë pasur një takim sqarues sot në mëngjes.

TË NGJASHME