Nje krijese misterioze që shfaqet pranë një ujvare, po bën xhiron e rrjetit, turistja: S’e di çfarë është(Video)

by author

Agjencia gjermane e lajmeve Reuters, ka publikuar një video ku shihet një krijesë e çuditshme në kaskadat e Dettifoss në Islandë. Unë po beja xhiro në vendin tim të origjinës në Islandë, tregoi autorja e kësaj video.

Advertisements

“Ndërkohë që vendosëm të ndalonim për të vizituar një nga kaskadat më të mëdha të vendit.

Advertisements

Jam shumë aktive në instagram për këtë arsye bëra disa foto dhe video pranë ujvarës.

Por kur i ripashë më vonë nga pamjet dallova krijesën e cuditshme. Duke qenë se isha mbi 4 orë larg nga vendi ku bëra xhirimet nuk mund të kthehesha përsëri për të riparë më mire çfarë ishte, kështu që postova pamjet në rrjete dhe pyeta ndjekësit e mi se çfarë mendonin.

Askush nuk arriti të më jepte një shpejgim, se çfarë ishte ajo krijesë.

As unë nuk di ta them. Gjithçka që di është se pata një ndjesi të çuditshme.

TË NGJASHME