Nuk e heq kurrë nga qafa, Arbana Osmani zbulon ç’kuptim ka numri 7 dhe gërma ”J” në varsen e saj

by author

Ájo është pa diskutim një nga moderatoret më të dashura dhe të njohura për publikun shqiptar, i cili e ka ndjekur që nga hapat e parë në radio e deri më sot.Dhe nëse themi emrin e Árbana Osmanit nuk mund të mos mendojmë për vajzën e shkathët, super energjike, por edhe të ndjeshme të ekranit.

Advertisements

Kohët e fundit ajo është bërë shumë aktive në Instagram, por ndjekësit e saj kanë vënë re një detaj në varësen e moderatores, të cilit nuk i kemi kushtuar rëndësi.

Advertisements

Bëhet fjalë për numrin 7 në varëse, të cilin e mban gjithmonë pranë inicialit ”J” që simbolizon Jonin, djalin e saj.

“Çfarë kuptimi ka ajo varësja me nr. 7? Ápo është shkronja z?”, e pyet dikush në Instagram, ndërkohë që Árbana ia kthen: “Është datëlindja ime”, shkruan moderatorja duke shuar kështu dhe kuriozitetin për të gjithë ndjekësit e saj.

TË NGJASHME