Nuk ka ndryshuar fare! A e gjeni dot cili është personazhi në foto

by author

Ajo nje nga moderatoret me te dashura Arbana Osmani nisi karrieren e saj per publikun shqiptar ne Top Channel ku ajo spikati me stilin e saj.

Advertisements

Por Arbana se fundmi ajo ka postuar nje foto kur ajo ishte femije dhe duket shume femi i mire.S

Advertisements

Ne ate foto ajo eshte 5 vjece , ku ajo duket me nje fustan te shkurter dhe geta . Nje femije shume i lumtur dhe i buzeqeshur.

Por dicka qe bie ne sy eshte edhe komenti i Xhemi Shehut, e cila i komenton ne shaka te ndryshme…!

TË NGJASHME