Rr*hu bashkëshortin dhe e bëri për spital, arrestohet gruaja qe tregoi zero mëshirë

by author

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetase pasi ka dhunuar fizikisht bashkëshortin e saj.

Advertisements

Rasti raportohet të ketë ndodhur të premten rreth orës 09:10 në Pejë.

Advertisements

Policia bën me dije se bashkëshorti i autores po merr trajtimin e duhur shëndetësor.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në deklaratën e policisë

TË NGJASHME

Leave a Comment