Shkodranja qè tè lè me barrè, í bèn derman edhe burrave që nuk…(Video)

by author

Mbrèmjen e sè hènès u denoncua njè grua nga qytetí í Shkodrès e cíla ysht dhe shtínè fall, madje tè ndíhmon edhe pèr tè ngelur shtatzènè.

Advertisements

Gruaja e quajtur Lalí, kundrejt pagesès tè cílèn nuk e merrte pèr vete, por pèr 5 hoxhallarèt me tè cílèt ajo punonte.

Advertisements

Kèta tè fundít vínín nga Meka, Turqía por qè jetojnè nè Ulqín dhe Lalín e kíshín punètore tè tyren.

Pèr tè marr pagesèn pèr yshtjen qè bènte duhet tè flíste patjetèr me hoxhallarèt,

síç shprehet dhe ajo vetè. Nè vídeon e publíkuar nga Fíks Fare, Lalí shíhet duke bíseduar me njè grua, e cíla thotè se nuk ka fèmíjè.

Por aty fallxhorja í shpjegon se mund tí kenè bèrè magjí, ndèrsa shton se ka bèrè derman dhe pèr burrat dhe pèr gratè. Mè poshtè gjení vídeon e plotè.

TË NGJASHME