Si kurrë më parë/ Zbulohet sa banorë do futen në Big Brother VIP 3?

by author

Na ndajnë vetëm pak ditë nga nisja e BBV3, e sa më shumë afrohet data 13 janar, aq më shumë shtohet kurioziteti i publikut dhe po ashtu detajet që zbulohen rreth formatit.

Advertisements

Më herët në një intervistë për “Më lër të flas”, producentja Sara Hoxha ka zbuluar se numri i banorëve që do të hyjnë këtë vit do të dyfishohet. Në një Instastory, Sara ka zbuluar se numri i banorëve që do të hyjnë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, është plot 28.

Advertisements

Numri i banorëve këtë vit pritet që të zgjasë edhe më shumë ditët e qëndrimit brenda shtëpisë.

TË NGJASHME