S’ju shkon kurrë në mendje, kush është personazhi i njohur që i shtohet listës së ‘BBV3

by author

Fifi ka qenë një ndër banoret që bëri bujë me lojën e saj dhe dinamikat që krijoi në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ edicioni i dytë, megjithatë edhe pse u vu në qendër të vëmendjes, artisja nuk arriti të shkonte as në gjysmë finale të lojës. Duket se në këtë eksperiencë plot ngjyra të formatit të famshëm, tashmë do të sfidojë veten, bashkëshorti i saj, Adis Patushi.

Advertisements

Të paktën këtë ka lënë të nënkuptohet Adisi. Përmes një postimi në Instastory, Adisi shkruan: “Shihemi së shpejti”, teksa në foto shihet logoja e “Big Brother VIP Albania”

Advertisements

TË NGJASHME