Tërmet i fortë shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda (Tabela)

by author

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë të martë në Lezhë. Sipas EMSC, tërmeti kishte magnitudë 3,4 ballë.

Advertisements

Ndërsa, epiqendra ka qenë 7 km larg Lezhës dhe 59 km larg Durrësit,

Advertisements

TË NGJASHME