Tragjike! Humb jetën në aksident 30 vjecari shqiptar në Itali

by author

Nje lajm i rende vjen nga Italia ku mesohet se ka humbur jeten nje 30 vjecar shqiptar i cili jetonte ne Itali. Bilanci eshte i rende pasi jane 3 te plagosur dhe nje person ka humbur jeten.

Advertisements

Ngjarja që ndodhi në Pontebanna dhe ne aksident eshte plaguar dhe nje shqiptar tjeter pasi ishte me 30 vjecarin qe humbi jeten.

Advertisements

Makina qe po udhetonin shqiptaret eshte perplasur nga nje makine tjeter me shpejtesi dhe kjo beri qe 30 vjecari te humb jeten.

Edhe pse mjeket errdhen ne vendin e transportuan ne spital 30 vjecarin ai nuk ja doli dhe ka nderruar jete ne spital.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e aksidentit.

TË NGJASHME

Leave a Comment