Tragjike ne vend! Po paketonte ushqimet, makineria i merr jetën 53-vjeçarit

by author

Një 53-vjeçar ndërroi jetë në mënyrë tragjike sot në Divjakë.

Advertisements

Sipas policisë rreth orës 10:00 në ambientet e një subjekti për paketimin e produkteve ushqimore, në pronësi të biznesmenit me inicialet R. J.,

Advertisements

dyshohet se aksidentalisht është dëmtuar nga një makineri, punonjësi I. L. 53 vjeç,

i cili ka humbur jetën gjatë transportimit në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

TË NGJASHME

Leave a Comment