Tronditëse/ Efektivi i policisë qëllon veten me armën e shërbimit

by author

Një efektiv policie në kushte depressive ka qëlluar veten më armën e shërbimit dhe me pas është transportuar në spital, nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Advertisements

Mësohet se polici vuante nga depresioni, pasi ishte i divorcuar dhe kishte borxhe, sipas burimeve nga policia.

Advertisements

Vijon…

TË NGJASHME