Tronditëse! Vajza gjen trupin e dekompozuar të së ëmës në sënduk

by author

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku u zbulua se trupi i një gruaje ishte dekompozuar në një sënduk.

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur në Caserta të Italisë.

Advertisements

Trupi i 77-vjeçarjes u gjet nga e bija e cila e shokuar ka telefonuar policinë.

Viktima quhej Concetta dhe jetonte në Mondragone të Italisë me një prej vajzave por sië raportohet trupin e ka gjetur vajaza tjetër që nuk kishte jetuar me të.

Trupi është drguar në morg dhe policia po mundohet të zbardhë ngjarjen.

Nga hetimet dyshohet se vdekja e të moshuarës mund të ketë ndodhur një muaj më parë.

TË NGJASHME