Vajza e Eneda Tarifës qenka bërë yll/ Në foto me ish-bashkëshortin e saj, ja si duket familja e Enedës

by author

Eneda Tarifa eshte nje nga prezantueset me mira te skenave humoristike te momentit. Kengetarja, perfaqesuese dhe ne Eurovizion ne 2019, ka zgjedhur te jete pjese e skenave te ndryshme, jo vetem si kengetare por edhe si prezantuese.

Advertisements

Kengetarja dhe prezantuesja e njohur, numeron me mijra ndjekes ne rrjetin e saj Instagram. Shpeshhere ajo poston momente nga jeta e saj e perditshme me miqte dhe te dashurit e saj.
Nuk kane munguar as foto me vajzen e saj. Kengetarja nuk nguron ti tregoj fansave te saj sesa shume eshte rritur vogelushja e saj. Mesa duket ajo eshte kopja e mamase se saj.

Advertisements

Mesa duket kengetarja nuk rezervohet shume duke ruajtur privatesine e vajzes se saj, por vazhdimisht ben video argetuese me te bijen. Eneda eshte nje personazh pa komplekse dhe shume e dashur me publikun dhe mesa duket ajo ndihet komode me komentet e fansave te saj kur poston momente me vogelushen.

Gjithashtu eshte perfolur shume per ndarjen mes saj dhe ishbashkeshortit te saj. Vete kengetarja nuk ka dashur te japi deklarata lidhur me kete fakt por gjithmone e ka anashkaluar.

Por nuk mungojne as foto me ishbashkshortin e saj ne rrjetin e e saj Instagram. Ndoshta kengetarja do te na tregoje se mes saj dhe ish bashkshortit te saj gjerat jane rregulluar apo ndoshta do te na jep nje mesazh, ku ndarja nuk eshte gjithmone me konflikte por dy njerez te rritur mund ta zgjidhin martesen me mirekuptim?

TË NGJASHME