Vajza nga Fieri rrinte gjithë ditën në ballkon, por nena nuk e besoj se çfarë pa me sy

by author

Një vajzë nga Fieri e cila qëndronte në ballkon gjatë gjithë kohë i ka bërë mjaft përshtypje nënës së saj.Ajo zgjohej dhe rrinte aty gjithe diten dhe kjo e kishte cuditur ate.

Advertisements

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza qëndronte gjithë kohën në ballkon pasi fliste me komshiun në pallatin përballë.

Advertisements

Megjithate nuk eshte aq e bukur sa duket sepse ka akoma me shume.

Gazetari tha se komshiu ishte i martuar dhe me fëmijë, por gjatë paradites ishin në punë dhe shkollë.

Kur nëna e saj ka marrë vesh ç’bënte e bija, e ka dh u n uar dhe detyruar qe te tregonte cdo gje ne menyre qe kjo gje te mbaronte.

TË NGJASHME