Vjen kthesa e madhe/ Si pritet moti tre ditët e fundit të këtij muaji dhe java e para e shkurtit?

by author

Java do të nisë me temperatura të ulëta, -4 gradë në zonat malore por dita-ditës do ketë rritje graduale të temperaturave më shumë në pjesën e dytë të javës.

Advertisements

Meteorologu i Meteoalb Hakil Osmani tha në një emision televiziv se të shtunën në zonat malore temperaturat shkojnë në 0 minimalja dhe maksimalet 17 gradë.

Advertisements

Do ketë intervale të gjata me kthjellime dhe diell gjatë 24 orëshit.

10 ditëshi i parë i shkurtit me mot të qëndrueshëm, me temeratura më të larta se vlerat normale.

TË NGJASHME

Leave a Comment