E pazakontë! Del çdo ditë në orën 5 të mëngjesit, shihni çfarë bën ky person në Vlorë(Video)

by author

Një ngjarje e pazakontë po ndodh këto ditë në qytetin e Vlorës.

Advertisements

Një person ende i paidentifikuar, prej një jave ka nisur të dëmtojë kutitë e shpërndarjes së fibrës optike të një kompanie interneti në qytetin bregdetar.

Advertisements

Nje video nga kamerat e sigurisë shihet se si autori dëmton kutitë e shpërndarjes.

Personi në fjalë shfaqet çdo ditë në orën 5 të mëngjesit në pika të ndryshme të qytetit dhe dëmton sistemin e fibrava.

Policia ka nisur të marrë në pyetje disa persona, ndërkohë që ende ngjarjet ngelet pa autorë. Për më tepër shihni pamjet.

TË NGJASHME