Qelbej erë se lahej 1 herë në 10 ditë dhe nuk depilohej, veprimi që bën i dashuri i saj është i paimagjinueshëm

by author

Kur vendos te jetosh me gjysmen tende eshte e rendesishme te dini qe duhet te jeni te pergatitur moralisht dhe shpirterisht per te ndermarre kete hap.
Kjo gje do t’ju ndihmoje te keni me shume vetbesim ne vetvete dhe ta merrni me me sportivitet situaten duke ju bere te ndjeheni me komod edhe kur jeni dy.

Advertisements

Te jetosh cift ne thelb eshte vertet dicka e bukur dhe e kendshme, por per disa te tjere mund te jete dhe nje kthese e madhe.

Advertisements

Nje djale e ka gjetur veten ngushte ne nje situate te veshtire lidhur me bashkejetesen e tij me te dashuren, transmeton Shqiperia Ime.

Postimi ku ai shprehte shqetesimin, u zbulua rastesisht ne rrjetet sociale ku thoshte se kishte disa vite qe jetonte se bashku me nje vajze dhe zbuloi dicka te cuditshme per zakonet e saj te banjes, nderkohe ajo nga krahu tjeter mendon qe nuk ka asgje te keqe per rutinen e saj te dushit dhe mendon se eshte krejt normale.

Ai vazhdon rrefimin e tij si me poshte:

“Une dhe e das hura ime jetojme bashke prej disa kohesh. Disa kohe me pare kam vene re dicka vertet te cuditshme te ajo, dhe sa vjen e behet me e dukshme. E dija qe ajo bente dush rralle, madje dhe kur kishim takim ajo nuk lahej, por une nuk mund ta njihja mire ate dhe nuk e dija qe ajo bente dush njehere ne jave apo ne 10 dite.

E kemi biseduar per menyren sesi mendoj per kete gje duke i thene se duhet ta shpeshtoje pak me shume si rutine, te pakten njehere ne 3 dite dhe se eshte e turpshme qe duhet te te permend se mban arome te pakendshme dhe njerezit e tjere e thone kete gje gjithashtu.”

Pasi ia them keto gjera ndjehem si nje t r*p, por kjo situate eshte e pakendshme dhe ne shtrat, sepse floket e saj mbajne arome yndyre, madje dhe kembet i mban te pa depiuara. Jam ne prag per t’i dhene fund me te por mendoj qe ende e kam nje shprese per ta ndergjegjsuar ate dhe per t’i kthyer higjinen. Shqetesimi im me i madh eshte: Po kur te kemi femije, atehere cfare do ndodhe?”

Pas rrefimit te tij ne rrjet pati nje reagim teper te madh nganjerezit dhe komentet ishin nga me te shumtat duke filluar nga ato qe e konsideronin si nje gje teper te shemtuar. Te gjithe u shqetesuan shume nga ky fenomen dhe nuk dinin si te reagonin ne lidhje me situaten, pasi u shtangen shume. (Shqiperia Ime)

TË NGJASHME