A ju kujtohet Ermalin tek ‘Big Brother’? Ja c’ka ndodhur me jetën e tij të re në Angli

by author

Nese e ndiqni “Big Brother”, me siguri që e mbani mend Ermalin.E

Advertisements

rmal Merdani u bë shumë i njohur nga reality show dhe fama e tij vazhdoi edhe pas daljes nga shtëpia e Vëllait të Madh. Sot ai jeton në Angli dhe prej 4 vitesh është i martuar.

Advertisements

Së fundmi ai festoi 4-vjetorin e martesës me një vajzë të panjohur në publik, Anxhelën.Ermali shpesh i bën dedikime të bukura Anxhelës,

siç janë ditëlindjet e saj.Pas shfaqjes në ndonjë projekt televiziv, puna e tij e fundit në Shqipëri ishte pranë Bashkisë së Tiranës si PR.

Ish-banori i “Big Brother 5”, në një intervistë për “Panorama Plus” para se të linte Shqipërinë, u shpreh:

“Kemi vendosur me Anxhelën të nisim një jetë të re në Angli, ku ajo është shkolluar dhe jeton aktualisht. Kam vendosur që ta ndjek pas. Unë thjesht dua të krijoj të ardhmen time jashtë Shqipërisë, që kur të kem kapital, të vij të investoj këtu.”

TË NGJASHME