Aksident i rëndë, raportohet për një të vdekur dhe 6 të plagosur

by author

Ka ndërruar jetë Tahir Bici,

Advertisements

pasi mbeti i plagosur në aksidentin e ndodhur në aksin Librazhd –Prrenjas në Qukës, dy ditë më parë.

Advertisements

Në aksident u përfshinë dy automjete dhe u plagosën gjashtë persona.

Si pasojë e plagëve të marra Tahir Bici nuk arriti të mbijetonte dhe ndërroi jetë.

TË NGJASHME