Autori po ecte me biçikletë, e qëlloi 4 herë me pistoletë dhe… Si është gjendja e të plagosurit

by author

Detaje të reja dalin nga ngjarja në Shkodër, ku një person është qëlluar me armë zjarri.

Advertisements

Raportohet se autori ka qenë me biçikletë dhe ka qëlluar 4 herë me pistoletë në drejtim të tij në zonën e këmbimit valutor.

Advertisements

Më pasi ai është larguar në drejtim të kryqëzimit të ish-Degës dhe policia është vendosur në ndjekje të autorit.

Ndërkohë i plagosuri raportohet se është në gjendje të rëndë për jetën

TË NGJASHME