Bënë një Shqipëri të qante me historinë e tyre, e pabesueshme çfarë po ndodh me çiftin shqiptar që s’i linte gjyshi të fejoheshin

by author

Së fundmi në programin “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua historia e ndaluar e dashurisë mes Stiljanos dhe Ersoneldës.

Advertisements

Një histori e ndaluar dashurie/ Nga propozimi në martesë në ndërhyrjen e efektivëve të policisë, çfarë po ndodh tek “Dua të të bëj të lumtur”? – Top Channel

Advertisements

Ata ishin njohur me njëri- tjetrin që në fëmijëri e më pas ishin lidhur, por gjyshërit e Ersoneldës e kishin ndaluar atë që të vazhdonte lidhjen.

Stiljano nuk hoqi dorë nga Ersonelda dhe i propozoi për martesë në emision ndërsa familjarët e saj në prapaskenë, u acaruan dhe tentuan të hynin me dh unë në skenë.

TË NGJASHME