Bie avioni, vdesin aktori i Hollywood-it me dy vajzat

by author

Aktori amerikan me origjinë gjermane Christian Oliver, i cili interpretoi në filma së bashku me Tom Cruise dhe George Clooney gjatë një karriere 30-vjeçare, vdiq së bashku me dy vajzat e tij të enjten në një përplasje avioni në brigjet e një ishulli në Karaibe.

Advertisements

Oliver, i cili lindi Christian Klepser, dhe vajzat e tij ishin pasagjerë në bordin e një aeroplani me një motor të vetëm që u ngrit rreth orës 12.10 me kohën lokale nga një aeroport në Bequia, një ishull i vogël, sipas autoriteteve, shkruan The Guardian.

Advertisements

TË NGJASHME