Cifti 50 vjecar kryen marr*dhënie me orë të gjata por përfundon në reaminacion

by author

ITALI-Nje 50 vjecar ka kryer mardhenie intime me gruan e tij gjate gjithe dites me ore te tera dhe ne fund u shtrua ne spital.

Advertisements

Ai u transportua ne spital me urgjence ne gjendje shoku.

Advertisements

Mjeket e shtruan ne reaminacion dhe gjendja e tij eshte stabilizuar dhe ne oret ne vazhdim pritet te permiresohet.

Mjeket zbuluan se cifti kishte pire kokra ekstazie dhe kjo i ka bere qe te bejn nje akt shume te gjate por qe mardhenia e gjate ka dhe probleme te tjera me shendetin.

Ndaj kokra te tilla duhet te merren me nje vizite tek mjeku.

TË NGJASHME