‘Çmendi’ të gjithë rrjetet sociale/ A e mbani mend Arditin? Nuk e keni idenë çfarë ka bërë ai

by author

Ndoshta te gjithe e mbani mend te riun nga Elbasani qe ftoi ne Emisionin ” Dua te te bej te lumtur” vajzen me emrin Loredana nga Korca dhe i propozoi asaj se e e kishte fiksim.

Advertisements

Arditi tregoi ne emision se si e kishte njohur Loredanen ne instagram dhe duke pare fotot e saj te bukura i kishte bere follow.

Advertisements

Pasi dy te rinjte kishin komunikuar perreth dy muaj, djali e kishte propozuar e ajo e pati ref uzuar menjehere. E pas disa ditesh atij i vjen nje mesazh qe Loredanen ta linte te qete sepse tashme instagramin e saj e kishte dikush tjeter.

Keshtu Arditi i shkruan programit “Dua të të bëj të lumtur” që t’i krijonte mundësinë për të takuar për herë të parë Loredonën drejtepersedrejti. Ai i thote Loredonës: “Unë të kam shkruar kohë më parë në Instagram, ku të shpreha ndjenjat e mia dhe tani dua që ne te dy të jemi bashkë”.

Por gjate bisedes ne studio Loredana e pohon lid hjen me dike tjeter e nuk deshironte te fliste me Arditin. Gjithsesi ai shton se nuk i beson asaj dhe e akuzoi se po genjente. E megjithate djali e pranon se u kishte shkruar edhe shume vajzave te tjera vec asaj.

Por a e dini cka ndodhur me te?

Kemi zbuluar se neser mbrema ne naten finale te emisionit Arditi kthehet ne puntaten speciale te atyreve qe kane arritur dicka fale emisionit. .

Pyetja eshte cfare te kete ndodhur me te, mos valle ka gjetur dashurine e jetes? Kete do ta zbulojme

TË NGJASHME