Dasma kthehet në tragjedi, dhëndri vr*t nusen ditën e dasmës dhe 3 persona të tjer

by author

Plumbat qëlluar edhe dy prej të ftuarve, të cilët u dërguan me urgjencë në spital, por një prej tyre ndërroi jetë.

Advertisements

Sipas policisë vendase, Chaturong ishte mjaft i dehur në momentin kur kreu krimet makabre, por motivi i tij mbetet i paqartë.

Advertisements

Ai kishte blerë armën dhe municionet legalisht vitin e kaluar, shtuan ata.

Sipas disa të ftuarve, çifti kanë debatuar me njëri-tjetrin gjatë festës.

Chaturong, raportohet, se kishte problem hendekun e moshës midis tij dhe Kanchana.

TË NGJASHME