Detajet e fundit/ 12 fëmijë të plagosur, si u përplas autobusi me nxënës?

by author

Një autobus me nxënës është aksidentuar me një veturë në aksin Pejë-Mitrovicë.

Advertisements

Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar 14 persona, 12 nxënës dhe 2 shoferë.

Advertisements

Personat e lënduar janë dërguar në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Istog dhe me udhëzimin e mjekut janë dërguar në Emergjencën e Spitalit rajonal të Pejës.

TË NGJASHME