Duket si 20 vjeçare, por nuk do ta besoni sa vjeç është Eli Fara

by author

Këngëtarja Eli Fara, me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse ka arritur që të jetë shumë e dashur për publikun e gjerë.

Advertisements

Përveç pozitivitetit që ka si person, me çka edhe e karakterizojnë miqtë e saj, për Elin shpesh flitet edhe për diçka tjetër.

Advertisements

Kohëve të fundit madje po diskutohet edhe për vajzën e saj

Marina Farën e cila si duket po shkon hapave të nënës për nga bukuria.

Por, ndonëse vetë këngëtarja duket si 20-vjeçe, a e dini sa është ajo në të vërtetë?

Eli ka lindur më 21 maj të vitit 1967 në Korçë dhe për pak dite do të mbushë 55 vite. Epo duket se mosha për Elin mbetet thjesht një numër.

TË NGJASHME