E dhimbshme! Vdes tragjikisht 10-vjeçari për shkak të motit të keq

by author

Gjermania orët e fundit është përfshirë nga moti i keq i cili ka shkaktuar edhe 4 viktima.

Advertisements

Një ndër viktimat ishte fatkeqësisht dhe një 10-vjeçar.

Advertisements

10-vjeçari ishte në autobusin i cili u përplas me një borëpastruese e më pas me një pemë.

Dy burra u vranë në një autostradë në Bavarinë jugore, kur makina me të cilën po udhëtonin u përplas me një kamion për shkak të rrugëve “të ngrira”.

Probleme të rënda ekzistojnë në autostrada, ku rrëshqitja e mjeteve në rrugë shkaktoi vështirësi të mëdha në drejtimin e automjeteve.

TË NGJASHME