E rëndë! Babai vr*t tre fëmijët dhe i mbulon me batanije

by author

Tronditet Franca. Një 41-vjeçar ka vrarë tre vajzat e tij 4, 10 dhe 11 vjeç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtëpinë tyre në Alfortville, në periferi të Parisit. Sipas autoriteteve franceze 41-vjeçari ishte i njohur për rastet e dhunë në familje.

Advertisements

Pas krimit të rëndë, ka qenë ai vetë që ka shkuar në rajonin e policisë Dieppe në Normandi dhe ka deklaruar se kishte vrarë fëmijët e tij.

Advertisements

Policia më pas ka shkuar në banesë ku edhe ka gjetur pa jetë tre vajzat. Sipas hetimeve tre të miturat janë vrarë me thikë dhe trupat e tyre ishin mbuluar me batanije.

TË NGJASHME