E rëndë, një person bie nga pallati tek 9-katshet

by author

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një pallat, tek 9-katëshet.

Advertisements

Një person ka rënë nga shkallët në dysheme dhe sipas banorëve të pallatit,

Advertisements

viktima është një i moshuar i cili sipas informacioneve paraprake ka rënë nga një lartësi e madhe.

Nuk është ende e qartë nëse i ndjeri ishte banues në këtë pallat.

TË NGJASHME