E rëndë, vetë*ritet me armë gjahu burri në Tiranë

by author

Në Lundër, dyshohet se është vetëvrarë, me armë gjahu çifte, shtetasi H.Sh, 84 vjeç.

Advertisements

Njoftimi i policisë:

Advertisements

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.12.2023, rreth orës 21:55, në Lundër, dyshohet se është vetëvrarë, me armë gjahu çifte, shtetasi H. Sh., 84 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

TË NGJASHME