Eni Vasili poston foto me vajzat binjake. Shiko se sa jane rritur. Foto

by author

Moderatorja e njohur Eni Vasili ka bere nje set fotosh me vajzat e saj binjake dhe ato tashme jane rritur.

Advertisements

Binjaket e saj Sofi dhe Nikol tashme jane rritur dhe jane shume te shkathta.

Advertisements

Ato jane shume ndryshe nga njera tjetra jo vetëm në pamje, por edhe në karakter.

Ne i urojme dite te bukura dhe plote lumturi se bashku.

TË NGJASHME