Euro nuk del nga “gremina”, ja me sa shiten dhe blihen dollari amerikan e paundi britanik për sot

by author

Monedha e shitet sot me 104.4 lekë.

Advertisements

Dollari amerikan këmbehet me 95.5 lekë.

Advertisements

Paundi britanik kap sot vlerën e 121.3 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 111.6 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.66 lekë.

TË NGJASHME