Gazetarja shokon me deklaratën e saj: Vajza e showbizit shkoi për 600 mijë euro në Dubai

by author

E ftuar në emisionin “Bilardo”, gazetarja Anduena Llabani, ka folur për një vajzë të njohur të shoëbizit, e cila ka punuar si eskortë në Dubai për një shumë mjaft të majme parash.

Advertisements

Llabani është shprehur se vajzën në fjalë e ka kërkuar edhe një shqiptar, i cili i ka ofruar shumën prej 20 mijë euro, por ajo i ka kërkuar atij 600 mijë euro.

Advertisements

“Shumë femra të njohura të showbiz-it, modele, të bukura, ishin eskortat më të preferuara në Dubai. Një jurist, avokat, tregonte në një rreth tavoline që një femër shumë e njohur e showbiz-it ishte kërkuar nga një shqiptar për 20 mijë euro. Ishte kontaktuar, edhe vajza shqiptare i kishte thënë ‘jo’ për 20 mijë euro nuk pranoj.

‘OK’ i kishte thënë për 600 mijë euro. Mu duk si legjendë. Unë kam parë edhe videon ku femra që flitej ishte në jaht me personin që e kishte kërkuar dhe shifra ishte ajo. 600 mijë euro qëndrim vetëm me ty”, tha ajo.

TË NGJASHME