Gjithë këto vite i ka mbajtur sekret, shikoni vëIIezërit e Arbana Osmanit, a ngjajnë?

by author

Arbana Osmani, tashme mama e dy femijeve dhe ne pritje te nje te treti nuk ka motër, por dy vëllezër simpatikë.

Advertisements

Fjala është për moderatoren e njohur, Arbana Osmani, e cilat mbetet një nga figurat më të dashura.

Advertisements

Prej shumë vitesh në ekranin e “Top Channelit”, ajo me ëmbëlsinë e saj vazhdon të preferohet ende nga fansat e saj, ndërsa çdo gjë rreth Arbanës përbën kuriozitet.

Faqja “Dua të bëj të lumtur”, na njeh me dy vëllezërit e moderatores së njohur.

Në një foto mjaft të bukur, Arbana shihet në mes e ulur së bashku me dy vëllezërit e saj brun dhe mjaft simpatikë.

Më parë ishim njohur me mamanë dhe babanë e saj

TË NGJASHME