Habit fare Bora Zemani pas propozimit: Tani kam burrë

by author

Premiera e filmit “5 Herë Jo” me protagonistë Bora Zemanin dhe Donald Veshaj u kurorëzua me një mbrëmje plot shkëlqim dhe të ftuar të veçantë.

Advertisements

Megjithatë surpriza më e veçantë e kësaj mbrëmjeje të gjatë ishte propozimi që Donaldi i bëri Borës dhe që mori mbrapsht një “Po”. Për më shumë, Bora u shpreh mbi emocionet e saj:

Advertisements

“Unë jam grua e martuar, kam një burrë tani. Nuk e prita fare. Ishte një surprizë shumë e bukur që e kemi vetëm për veten tonë”.

Burimi: Gazeta shqip

TË NGJASHME