Humb jetën tragjikisht 28-vjeçari shqiptar në Greqi, zbardhen detajet e para

by author

Volosi në Greqinë fqinje po përballet me situatën e pazakontë pas kushteve ekstreme të përmbytjeve.

Advertisements

Orët e para të ditës së sotme raportohet një aksident industrial ka ndodhur në çelikun e Volos,

Advertisements

ku viktima është një 28-vjeçar, i cili merrej me mirëmbajtjen e makinerive.

Sipas magnesianews.gr, 28-vjeçari merrej me mirëmbajtjen e makinerive dhe teksa punonte në një zonë joprodhuese,

në rrethana të panjohura, makina ka hyrë në punë duke e plagosur për vdekje.

Shkaqet e sakta të aksidentit janë duke u hetuar.

TË NGJASHME