I riu porosit pizza në Tiranë, ajo që gjen brenda saj e shokon

by author

Kur ushqehesh neper fastfoodet ne Shqiperi duhet ti besh gjithmone syte kater sepse cfare nuk pret .

Advertisements

Duhet te jesh shume i kujdesshem dhe vigjilet me ate qe konsumon.Mire qe produktet jane shtrenjtuar por ndonjehere jane dhe te rrezikshme.

Advertisements

Si ky rast kur nje i ri shkon ne nje piceri ne Tirane dhe porosit nje pica me kerpudha dhe sallam.Mire qe e blen me cmim te kripur por brenda pices gjen nje gozhde, kjo nuk kishte bere vaki por ja qe ndodh..

TË NGJASHME