“Jam daja”, biznesmeni i fuqishëm i vendit tonë i bën surprizën gjigante Luizit dhe Kiarës. Ja çfarë e pret këngëtarin kur të dalë jashtë

by author

Duke ditur popullaritetin e tij, si një fenomen i vitit 2023 në Shqipëri, me imazhin e Luizit jashtë po bëhet “luftë”. Dikush kërkon rrjetet sociale e shumë të tjerën e shfrytëzojnë për interesat e tyre, sidomos në kuadër të biznesit.

Advertisements

Së fundmi ka qenë biznesmeni Gjergj Luca që ka dalë në rrjetet sociale duke u prezantuar si daja i Luizit dhe duke premtuar një dasmë gjigante për të dhe Kiara Titon.

Advertisements

Por “daja” e fton Kiarën gjatë “fjalimit” të bëhet nuse një ditë pas daljes së Luizit nga Big Brother VIP.

VIDEO

TË NGJASHME