‘Kam qejf që çuni të provojë shumë femra, ndersa vajza..’, Ledina Çelo habit me deklaratën e saj

by author

Këngëtarja, Ledina Çelo prej vitesh jeton në Gjermani dhe është nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Advertisements

Por, ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të afërt me djalin që tashmë është tetë vjeç, dhe ka dëshirë që ai të bëjë një jetë shumë liberale.

Advertisements

Madje kur moderatori e pyeti me shaka nëse ja ka gjetur nusen djalit, ajo dha përgjigjen befasuese, se ka dëshirë që djali të ketë shumë eksperienca me femra.

“Jo more jo, unë i them djalit të bëjë qejf, të shëtisi, të keqen mami mos u marto shumë i ri.

Jam nënë shumë liberale.

Kam qejf që çuni të provojë shumë”,-është shprehur këngëtarja, Ledina Çelo.

Ndërsa për vajzën ajo nuk ndan të njëjtin mendim, dhe mendon se vajza është pak më ndryshe! Epo mesa duket Ledina qenka nënë liberale vetëm për djemtë.

TË NGJASHME