Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë burrë, shikoni foton me të atin

by author

Ish kryeministri shqiptar Fatos Nano, vjen sërish në vëmendjen e publikut shqiptar. Këtë herë është Klajdi Nano, djali i tij ai i cili ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë.

Advertisements

Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto. Klajdi, djali i Xhoana Nanos është birësuar nga bashkëshorti i saj Fatos Nano në moshën 14 vjeçare.

Advertisements

Fatos Nano vjen sërish në vëmendjen e medias e publikut.

Këtë herë është Klajdi Nano, djali i tij ai i cili ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë. Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto për të uruar Krishtlindjen.

TË NGJASHME