Makina e shkatërruar, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm te Rruga e Arbrit

by author

Pamjet e frikshme që shihni vijnë nga aksidenti në Rrugën e Arbrit, ku dy persona humbën jetën. Ngjarja ndodhi afër Shkallës së Tujanit, janë përplasur 2 automjete.

Advertisements

Njoftimi i policisë

Advertisements

Më datë 18.12.2023, në Rrugën e Arbrit, afër Shkallës së Tujanit, janë përplasur 2 automjete. Si pasojë e përplasjes, njëri nga automjetet ka rënë nga lartësia në humnerë dhe 2 shtetasit që kanë qenë në këtë automjet, kanë humbur jetën.

Drejtuesi i automjetit tjetër, shtetasi K. R., ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit dhe për identifikimin e 2 shtetasve që kanë humbur jetën.

TË NGJASHME