Më në fund/ Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës

by author

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”,

Advertisements

e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e tij, Kiara Tito.

Advertisements

Mes vargjeve plot ndjenjë për vajzën që presin, në video janë disa prej momenteve më të bukura të këtyre muajve.

Moderatorja është në pritje të ëmbël dhe ata priten të bëhen prindër të një vajze.

TË NGJASHME