Monedhat e huaja vazhdojnë pikiatën/ Kursi i këmbimit për sot

by author

Sot më 12 dhjetor 2023, dollari amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 95lekë.

Advertisements

Euro blihet me 101.3 lekë dhe shitet 102.1 lekë.

Advertisements

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.5 lekë, ndërsa në shitje me 107.7 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 118 lekë dhe shitet me 119.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69 lekë dhe në shitje me 70.4 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

TË NGJASHME