Nuk iu shkon kurrë në mendje, do çuditeni kur të mësoni kush interesohet më shumë për motin

by author

Meteoalb parashikon zakonisht motin për ditët në vijim, por në raste të veçanta jep edhe informacione më të detajuara.

Advertisements

Së fundmi, ka publikuar një grafik se kush e ndjek më së shumti parashikimin e motit në Shqipëri dhe rezultati është me të vërtetë befasues.

Advertisements

Janë meshkujt ata që janë më shumë të interesuar të dinë se si do jetë moti se sa femrat, shkruan meganews.al.

Meteoalb ka përdorur dhe pak ironi teksa ka publikuar tabelën, me informacionin e dhënë në dy kategori.

Në postim shkruan:

Në shqipëri rrobat i hapin burrat në ballkon, parashikimi ditor i motit ndiqet më shumë nga burrat.”

TË NGJASHME