Përgjaken rrugët, makina përplas për vdekje këmbësorin, drejtuesi largohet nga vendngjarja

by author

Rreth mesnatës, në aksin rrugor “Shkodër-Lezhë”, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar,

Advertisements

ka përplasur shtetasin M. P. (këmbësor), 68 vjeç, banues në fshatin Troshan, Lezhë, i cili si pasojë ka humbur jetën.

Advertisements

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin dhe arrestimin e drejtuesit të mjetit,

si dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

TË NGJASHME